Gå til innholdet

Magnus Kimsaas magnkims@gmail.com
Antall innlegg: 1

Vi er en familie med meg, min bedre halvdel, 3 barn og Cocker Spanielen Ziggy, som endelig har fått realisert drømmen om egen hytte. Her nytes lange herlige dager med bortover- og nedoverski, og turer i skog og mark.

Eystein Bjerke eystein.bjerke@gmail.com
Antall innlegg: 5


Jan Lund jan@maritimsd.no
Antall innlegg: 12

Jan Lund og Marit Lund

Øyvind Skogvoll oyvind@skogvoll.no
Antall innlegg: 64

Vi er en familie med mor, far og tre gutter som bygger hytte langt til fjells - uten vei, vann og strøm, med romslig tidsplan og mye egeninnsats. Jeg skriver om hyttekos, snekring, tips og triks. Til daglig arbeider jeg med visualisering, design og internett hos Saltdalshytta.

Anlaug Aase Cowles anlaug-aase.cowles@t-fk.no
Antall innlegg: 12

Anlaug og Morten Cowles

Ronny Eggenheim eggenheim@live.no
Antall innlegg: 15

Toczko og EggenheimVi bygger en Aurora 176A med enkelte tilpasninger. Hytta bygges på Altevatn i Bardu kommune.

Jim Are Skogheim jim.are@online.no
Antall innlegg: 12

Jim Are og Grete Skogheim

Hilde Storli Sæther hilde@skiferhotel.no
Antall innlegg: 13

Vi er en familie på 4-5 stk. som bygger hytte i vakre Storlidalen.  Mor, far, 2 små gutter og voksen "borteboende" storbror.  Mor er nærmest vokst opp i Storlidalen, og vi ser alle frem til å få et eget krypinn der ute :)  Til hverdags holder vi til i Oppdal.

Kjersti Bognøy kjerstibog@hotmail.com
Antall innlegg: 6

Kjersti og Arvid Vi startet byggingen av vår Smart 42 i Sogn og Fjordane høsten 2011. Hyttebyggingen er en fortsatt pågående prosess og vi gleder oss over hver ting vi får fullført.

Jan Otto Halseth jan.otto.halseth@gmail.com
Antall innlegg: 14

Jan Otto
Hytten befinner seg i Eikedalen, ca en time fra bergen sentrum. Vi begynte i påsken 2014 med grunnmuren. Saltdalsbygg satte hytten opp ferdig utvendig ellers har vi gjørt alt selv.

Mona Kristiansen monahk4@gmail.com
Antall innlegg: 2

Mona og Jim Kristiansen

Merete Mortensen merete@ocn.no
Antall innlegg: 3

Vi har ei Aurora 936, bygd i 2004. Innflyttingsklar i 2005 - så vi er inne i vårt tiende hytteår :) Ligger på vakre Sandhornøya - med havet og fjellet som nærmeste nabo. Bruker hytta så ofte vi kan, og jul og påske blir tilbragt der.

Trude Arlen og Anders Aalhus trude@aalhus.no
Antall innlegg: 7

Trude og Anders

Line Holdal line@saltdalshytta.no
Antall innlegg: 1

Line Jobber i Saltdalshytta, blandt annet med hytteblogger.no som fortsatt er under utvikling. Ta gjerne kontakt om du lurer på noe, line@saltdalshytta.no

Lilly Farestveit lilly.farestveit@voss.kommune.no
Antall innlegg: 0

Lilly og Torhild

Marit Guddal ma-gudd@frisurf.no
Antall innlegg: 0

Erling Svegre erling.svegre@gmail.com
Antall innlegg: 0

Øystein Bondal oystein.bondal@km.kongsberg.com
Antall innlegg: 0

Øystein Bondal

Asgeir Stangeland asgeir@cu2.no
Antall innlegg: 0

Connie og Asgeir Stangeland

Sissel Karin Sørensen sisse-s2@online.no
Antall innlegg: 0

Sissel & Arnt-Helge Sørensen